UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr Karolina Zielińska

dr Karolina Zielińska

dr Karolina Zielińska
e-mail: k.zielinska@vistula.edu.pl
Wydział: Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Stosunki Międzynarodowe

Dr Karolina Zielińska specjalizuje się w zakresie stosunków międzynarodowych w regionie Bliskiego Wschodu. Jej szczególnym przedmiotem zainteresowania są państwo Izrael, kwestie współpracy regionalnej oraz w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju.

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego: jednolitych studiów magisterskich na kierunku stosunki międzynarodowe, studiów podyplomowych w zakresie prawa europejskiego oraz studiów doktoranckich w dziedzinie nauk społecznych. W ramach programów wymiany i stypendialnych kształciła się również na Uniwersytecie w Tampere (Finlandia), Uniwersytecie w Hajfie oraz Uniwersytecie im. Ben Guriona (Izrael). Odbyła także praktyki zawodowe w Ambasadzie RP w Damaszku.

Autorka wielu publikacji polskich i zagranicznych, komentator medialny. W latach 2019-1023 analityk w Ośrodku Studiów Wschodnich. Doświadczenie praktyczne w zakresie integracji europejskiej zdobyła w trakcie wieloletniej pracy w administracji publicznej, a także stażu w Komisji Europejskiej. Przewodniczyła również grupie roboczej Rady UE podczas polskiej prezydencji w 2011 r.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.