UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Uczelnia / Kadra / dr inż. Ernest Brzozowski

dr inż. Ernest Brzozowski

dr inż. Ernest Brzozowski
e-mail: e.brzozowski@vistula.edu.pl
Wydział: Informatyki, Grafiki i Architektury
Kierunek kształcenia: Informatyka

Doktor inżynierii materiałowej od 2012r. Absolwent Wydziału Elektroniki Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (2001). Kierownik Zakładu Piezoelektroniki w Instytucie Technologii Materiałów Elektronicznych w Warszawie (2001-2018), były pracownik Instytutu Technologii Elektronowej (2018-2019), od 2020 pracownik Instytutu Mikroelektroniki i Fotoniki.

W działalności naukowej zajmuje się rozwojem konstrukcji i technologii tranzystorów mocy na podłożach z azotku galu oraz węglika krzemu. Ponadto prowadzi badania nowych kryształów piezoelektrycznych pod kątem zastosowań w podzespołach i czujnikach z falami ultradźwiękowymi.

Jest autorem 18 publikacji naukowych w czasopismach zagranicznych i krajowych oraz 2 patentów.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

  • Teoria obwodów elektrycznych;
  • Projektowanie układów elektronicznych;
  • Pomiary wielkości elektrycznych;
  • Oprogramowanie systemów pomiarowych.
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.