UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / Dział Karier i Praktyk / Webinary / Kompetencje międzykulturowe – czy są potrzebne na dzisiejszym rynku pracy?

Kompetencje międzykulturowe – czy są potrzebne na dzisiejszym rynku pracy?

Kompetencje międzykulturowe zapewniają umiejętność efektywnego funkcjonowania w środowisku zróżnicowanym kulturowo. Coraz częściej w dużych organizacjach i w małych startupach współpracujemy z ludźmi z różnych krajów. 

Jak myśleć i działać właściwie oraz komunikować się i pracować z ludźmi z różnych środowisk kulturowych? Kompetencje międzykulturowe są cennym atutem. W coraz bardziej zglobalizowanym świecie dynamicznie rośnie prawdopodobieństwo interakcji z ludźmi z różnych kultur i krajów, szczególnie na polu zawodowym.

Podczas webinaru dowiesz się, w jaki sposób doświadczenia międzykulturowe mogą wzbogacić i rozwinąć Twoje CV oraz jak powinieneś komunikować się w środowisku międzykulturowym, aby osiągać cele zespołowe.

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: śr., 31 mar 2021, 17:00
Miejsce: Webinar online

Zapisz się na webinar

  Twoje imię i nazwisko

  Twój adres e-mail

  Twój numer telefonu

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.