DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / Dział Karier i Praktyk / Obowiązkowe praktyki

Obowiązkowe praktyki

Uwaga!

Zasady zaliczania obowiązkowych praktyk ZARZĄDZENIE Nr 6-08-2023 z dnia 11 sierpnia 2023 r. ws. Regulaminu zawodowych praktyk studenckich Rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula

Jeżeli studiujesz na studiach I lub II stopnia (stacjonarnych lub niestacjonarnych) sprawdź w programie studiów/ kształcenia, czy masz obowiązek zaliczenia praktykę, na którym semestrze oraz w jakim wymiarze godzinowym. Praktyki zawodowe nie są obowiązkowe dla wszystkich studentów.

Czytaj mniej

Uwaga!

Zasady zaliczania obowiązkowych praktyk ZARZĄDZENIE Nr 6-08-2023 z dnia 11 sierpnia 2023 r. ws. Regulaminu zawodowych praktyk studenckich Rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula

Jeżeli s…

Czytaj więcej

Praktyki zawodowe są obowiązkowe do zrealizowania przez studentów na kierunkach: Architektura, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Filologia angielska, Grafika, Informatyka, Logistyka, Analityka biznesu i bezpieczeństwa.

Praktykę można zaliczyć również na podstawie innych aktywności zawodowych! Student może wnioskować do Dziekana o zaliczenie praktyki na podstawie innych aktywności: pracy zawodowej, stażu, wolontariatu, których zakres wykonywanych zadań był zgodny z programem praktyk i założonymi efektami uczenia się. Szczegółowe informacje i zasady precyzuje Regulamin Zawodowych Praktyk Studenckich Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie – Zarządzenie Nr 6/08/2023 Rektora AFiB Vistula w Warszawie z dnia 11 sierpnia 2023 roku, w tym §8, §12 Warunki zaliczenia praktyk.

Wybór trybu i miejsca realizacji praktyk wymaga akceptacji Kierunkowego Opiekun Zawodowych Praktyk Studenckich kierunku

Firmę/instytucję do realizacji praktyki możesz znaleźć samodzielnie lub na naszym portalu www.e-kariera.vistula.edu.pl lub skorzystać z oferty Działu Karier i Praktyk (p.116).

Pomocy i konsultacji udziela Kierunkowy Opiekuna Zawodowych Praktyk Studenckich Twojego kierunku oraz Dział Karier i Praktyk (p.116).

Regulaminy, uchwały, zarządzenia

Zarządzenie Rektora AFiB Vistula Nr 6-08-2023 z dnia 11 sierpnia 2023 r. ws. Regulaminu praktyk studenckich
Regulamin zawodowych praktyk studenckich Akademii Finansów i Biznesu Vistula
Informacja na temat przetwarzania danych

Kierunki, na których obowiązują praktyki

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.