UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Student / Sprawy studenckie / Dział Karier i Praktyk / Doradztwo zawodowe

Doradztwo zawodowe

Chcesz zaplanować swoją karierę? Szukasz pracy, praktyki, stażu? Potrzebujesz wsparcia w stworzeniu dokumentów aplikacyjnych?
Wykorzystaj możliwości, które daje ci uczelnia i skorzystaj z bezpłatnej oferty Działu Karier i Praktyk. Dzięki naszemu wsparciu rozpoczniesz budowanie swojej kariery zawodowej.

Czytaj mniej

Chcesz zaplanować swoją karierę? Szukasz pracy, praktyki, stażu? Potrzebujesz wsparcia w stworzeniu dokumentów aplikacyjnych?
Wykorzystaj możliwości, które daje ci uczelnia i skorzystaj z bezpłatne…

Czytaj więcej

Oferta Działu Karier i Praktyk:

  • konsultacje indywidualne z doradcą zawodowym – możliwość omówienia CV, portfolio, listu motywacyjnego, przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej, opracowania ścieżki kariery;
  • wykonanie testu, badającego kompetencje zawodowe – poznanie i rozwijanie kompetencji pozwala lepiej przygotować się do poszukiwania praktyk a potem wykonywania pracy zawodowej; ma też znaczenie ogólniejsze – prowadzi do wysokiej jakości pracy i życia, ułatwia dostosowanie zasobów kompetencji do dynamicznych zmian zachodzących w życiu społecznym i gospodarczym, jest sposobem budowania konkurencyjności;
  • dostęp do ofert pracy, praktyk na portalu: e-kariera.vistula.edu.pl.

ZAPRASZAMY do Działu Karier i Praktyk Vistula!
Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w konsultacjach prosimy o kontakt z doradcą Anną Krajewską, pod adresem e-mail: a.krajewska@vistula.edu.pl.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.