UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Potrzebujesz pomocy? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania

Proces rekrutacji

Jak złożyć aplikację online?

W celu złożenia aplikacji online należy kliknąć na przycisk APLIKUJ ONLINE, który widoczny jest na naszej stronie internetowej. Zapraszamy również do zapoznania się z zakładką REKRUTACJA, gdzie szczegółowo wyjaśnione są poszczególne etapy rekrutacji.

Gdzie mogę znaleźć cennik studiów?

Cennik studiów dostępny jest na stronach dotyczących poszczególnych kierunków, jak również w zakładce WAŻNE DOKUMENTY – OPŁATY ZA STUDIA.

Czy są jakieś promocje dla nowych kandydatów?

Tak, zapraszamy do zakładki KANDYDAT- OFERTY SPECJALNE, gdzie można znaleźć szczegóły, dotyczące aktualnych promocji dla nowych kandydatów na studia.

Jak korzystać z zajęć online?

Poprzez platformę Platon, na której znajdują się stosowne instrukcje.

Jak wyglądają studia online?

Przedmioty na studiach niestacjonarnych w formule online realizowane są w 50% na platformie e-learningowej, za pomocą cyfrowych materiałów do samokształcenia opracowanych przez Dział Edukacji Cyfrowej i 50% podczas zajęć w bezpośrednim kontakcie z wykładowcą, podczas spotkań w siedzibie uczelni (zjazdy na początku i na końcu semestru) i zajęć online w trakcie semestru.

  • Lekcje e-learningowe, opracowywane przez Dział E-learningu na podstawie materiałów dostarczonych przez wykładowcę, są udostępniane na platformie www.platon.vistula.edu.pl, w każdym przedmiocie co dwa tygodnie.
  • Sesje online, czyli spotkania „na żywo” z wykładowcą w wirtualnej klasie, odbywają się od 2 do 5 razy w tygodniu, pomiędzy poniedziałkiem a czwartkiem, w godzinach od 18:00 do 19:30 lub 19:45 – 21:15.
  • Zajęcia na terenie uczelni, odbywają się na początku i na końcu semestru podczas weekendowych zjazdów. Informacja o terminach zjazdów znajduje się na stronie internetowej Uczelni, a także zostanie przesłana mailowo na studencki adres mailowy.
  • Lekcje e-learningowe i inne materiały udostępniane na platformie są dostępne przez cały okres studiowania.
  • Spotkania online w trakcie semestru są nagrywane, a nagrania są udostępniane na platformie e-learningowej.
  • Wszystkie egzaminy odbywają się podczas zjazdów egzaminacyjnych w siedzibie uczelni.
  • Studenci są zobowiązani oddawać prace zaliczeniowe i zdawać egzaminy w wyznaczonych przez wykładowcę terminach.
  • Studenci studiów niestacjonarnych w formule online mają prawo uczestniczyć także w zajęciach na studiach niestacjonarnych na danym kierunku.

Jak podpisać umowę online w systemie rekrutacyjnym?

W celu podpisania umowy o studiowaniu w systemie rekrutacyjnym online, należy najpierw zapoznać się z jej treścią, a następnie ZATWIERDZIĆ akceptację warunków umowy w ZADANIACH w aplikacji online.

Potrzebuję wsparcia przy wypełnieniu aplikacji na studia, gdzie ją mogę znaleźć?

Zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji, którego pracownicy chętnie pomogą w wypełnieniu aplikacji i odpowiedzą na wszelkie pytania, dotyczące procesu rekrutacji.

Gdzie mogę znaleźć informację o przeniesieniu się z innej uczelni?

Informacje o przeniesieniu się z innej uczelni znajdziesz tu: https://vistula.edu.pl/kandydat/rekrutacja/kandydat-polski/przeniesienie-z-innej-uczelni/

Skończyłem szkołę średnią i studia. Czy mogę złożyć wniosek o przyjęcie na studia?

Tak, musisz przedłożyć zarówno świadectwo maturalne, jak i dyplom ukończenia studiów wyższych.

Czy mogę ubiegać się o przyjęcie na studia licencjackie bez matury?

Nie, musisz mieć świadectwo maturalne.

Jak skorzystać z promocji?

Wszystkie szczegóły dotyczące poszczególnych promocji wraz z ich regulaminami można znaleźć na naszej stronie internetowej. W przypadku pytań lub wątpliwości, możesz zawsze skontaktować się z Działem Rekrutacji, który chętnie odpowie na wszystkie twoje pytania: rekrutacja@vistula.edu.pl.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.