UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dla maturzystów / Webinary / Matura 2023 – Maturzysto, poznaj moc swoich kompetencji!

Matura 2023 – Maturzysto, poznaj moc swoich kompetencji!

Kompetencje miękkie są kluczem do sukcesu, również podczas przygotowań do matury. Składają się na nie cechy psychofizyczne oraz umiejętności społeczne i interpersonalne, które mają związek z osobowością. Są one niezbędne do efektywnego wykonywania zadań w procesie uczenia się, a także w życiu w ogóle. Kompetentne wykonywanie zadań pozwala robić to dobrze – najlepiej – i dzięki temu realizować cele. W trakcie tego webinaru pokażemy ci, jakie kompetencje miękkie są najważniejsze, jak je zidentyfikować u siebie i rozwijać. Dowiesz się, jakie są obecnie najbardziej pożądane kompetencje na rynku pracy i jakie będą poszukiwane w przyszłości.

Czytaj mniej

Kompetencje miękkie są kluczem do sukcesu, również podczas przygotowań do matury. Składają się na nie cechy psychofizyczne oraz umiejętności społeczne i interpersonalne, które mają związek z osobow…

Czytaj więcej
Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: śr., 22 mar 2023, 17:00
Koniec: śr., 22 mar 2023, 17:45
Miejsce: Webinar online
Zapisz mnie

Spotkanie online poprowadzi Daria Wójcik,

specjalista HR zakresie diagnozy i podnoszenia kompetencji zawodowych, doradca kariery, ekspert w zakresie administrowania funduszami unijnymi.

Zapisz się na webinar

  Twoje imię i nazwisko
  Twój adres e-mail
  Twój numer telefonu
  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.