DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dla maturzystów / Webinary / Matura Ustna – przygotuj się na wszystko w 60 min

Matura Ustna – przygotuj się na wszystko w 60 min

Zapraszamy na TURBO-lekcję online z egzaminatorką CKE i ze specjalistką od dobrze zdanej matury. Dr Maja i dr Paulina przygotują Cię na wszystko w trybie „Study SMART not hard”.

Podczas lekcji poznasz wszystkie rodzaje tajnych pytań na maturze ustnej z j. polskiego. Dowiesz się także, jak je rozwiązać krok po kroku.

Czytaj mniej

Zapraszamy na TURBO-lekcję online z egzaminatorką CKE i ze specjalistką od dobrze zdanej matury. Dr Maja i dr Paulina przygotują Cię na wszystko w trybie „Study SMART not hard”.

Podczas lekcji pozn…

Czytaj więcej
Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: pon., 25 mar 2024, 18:00
Koniec: pon., 25 mar 2024, 19:00
Miejsce: Webinar online
Zapisz mnie

Zapisz się na webinar

  Twoje imię i nazwisko

  Twój adres e-mail

  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.