UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / Kandydat / Dla maturzystów / Webinary / Matura 2023 – Dlaczego żaden maturzysta nie lubi inflacji?

Matura 2023 – Dlaczego żaden maturzysta nie lubi inflacji?

Wszyscy widzimy, że ceny rosną – i wszystkich nas to boli. Nie tylko maturzyści nie lubią inflacji, nikt jej nie lubi.
Wszystkim nam się wydaje, że inflacja kradnie część naszych dochodów i oszczędności. Skąd się bierze inflacja?
Kto jest temu winny? Jak się z nią walczy? Podczas webinaru poznacie odpowiedzi na te pytania.

Chcesz wiedzieć więcej? Z nami powtórzysz najbardziej podchwytliwe zagadnienia z matematyki i języka angielskiego, zyskasz rzetelną wiedzę i cenne umiejętności, które ułatwią Ci nie tylko zdanie egzaminu maturalnego, ale przydadzą się także w przyszłości.

Dołącz do nas, a my przeprowadzimy Cię zwycięsko przez czas maturalnych przygotowań i to zupełnie za darmo!

Zarejestruj się już dziś na webinary z ekspertami Uczelni Vistula. 

Czytaj mniej

Wszyscy widzimy, że ceny rosną – i wszystkich nas to boli. Nie tylko maturzyści nie lubią inflacji, nikt jej nie lubi.
Wszystkim nam się wydaje, że inflacja kradnie część naszych dochodów i oszczęd…

Czytaj więcej
Sprawdź szczegóły tutaj
Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: śr., 29 mar 2023, 17:00
Koniec: śr., 29 mar 2023, 17:45
Miejsce: Webinar online
Zapisz mnie

Spotkanie online poprowadzi prof. dr hab. Witold Orłowski,

wybitny ekonomista, wykładowca Akademii Finansów i Biznesu Vistula, główny doradca ekonomiczny w PwC. W przeszłości pełnił funkcję doradcy ekonomicznego Prezydenta RP. Jest autorem wielu książek i publikacji o charakterze naukowym oraz współautorem raportów Banku Światowego. Jest bardzo aktywny w mediach, komentując sytuację gospodarczą w Polsce i na świecie.

Zapisz się na webinar

  Twoje imię i nazwisko
  Twój adres e-mail
  Twój numer telefonu
  Uczelnia realizuje projekty
  współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
  Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Akademia Finansów i Biznesu Vistula

  Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

  Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.