UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zyskaj przewagę tuż przed wejściem na rynek pracy – poznaj swoje talenty!

Zyskaj przewagę tuż przed wejściem na rynek pracy – poznaj swoje talenty!

talent, grafika, tekst, czerwony

Czy wiesz, w czym jesteś najlepszy? Czy znasz już swoje talenty? Najwyższy czas, abyś je odkrył. To ułatwi ci życie i karierę.

Projekt KARIERA TURYSTYKA oferuje badanie testem Clifton Strengths Instytutu Gallupa. Na jego podstawie otrzymasz indywidualny ranking twoich pięciu najmocniejszych talentów stanowiących naturalne predyspozycje do dalszego rozwoju zawodowego. W projekcie mogą wziąć udział wszyscy studenci stacjonarni i niestacjonarni Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula.

Badanie odbywa się w trzech etapach:

  • w pierwszym etapie badane są talenty studenta (opcjonalnie również kompetencje);
  • w drugim etapie talenty są analizowane wspólnie z doradcą;
  • w trzecim etapie student otrzymuje wskazówki dotyczące planowania rozwoju kariery zawodowej.

W trakcie programu nasi eksperci ukierunkują cię na rozwój postaw przedsiębiorczych oraz pomogą stworzyć praktyczne CV i przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Projekt realizowany przez Biuro Karier SGTiH Vistula jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (Działanie 3.1, Kompetencje w szkolnictwie wyższym).

Dołącz do projektu!

ZGŁOŚ SIĘ:

  • osobiście do Biura Karier – pokój 117 (I piętro)
  • przez e-mail: abkvistula@vistula.edu.pl
Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.