DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zwyciężył minimalizm. Jak będzie wyglądała Strefa Art na I piętrze?

Zwyciężył minimalizm. Jak będzie wyglądała Strefa Art na I piętrze?

Znamy już zwycięzcę konkursu „Zaprojektuj Strefę Art”. Wygrał projekt Akrama Zeiniego, studenta II roku architektury w AFiBV. Strefa Art w jego wykonaniu to funkcjonalność i nowoczesny minimalizm, łączący biel, czerń z czerwonymi akcentami.

Akram Zeini pochodzi z Syrii. Tam studiował ekonomię. W Polsce wybrał architekturę. Taka pasja, ale i prawdziwy talent. Uwielbia nowoczesną architekturę. Za swojego guru uważa Le Corusiera. Niezwykle inspiruje go Zaha Hadid, której projekty ceni za estetykę i funkcjonalność.

Te cechy są również dostrzegalne w wizualizacji Strefy Art.

– Swój projekt dostosowałem do realiów. Zazwyczaj drukujemy nasze prace na białej piance. Dlatego też zdecydowałem, że ściany będą czarne. Dzięki temu prace będą bardziej widoczne. Czerwone kolumny mają za zadanie ożywić przestrzeń i korespondują z kolorami pojawiającymi się na ścianach uczelni. W galeriach sztuki zazwyczaj prace są oświetlone, takie rozwiązanie przewiduje również i mój projekt. Znalazłem także miejsce dla prezentacji multimedialnych i prac przestrzennych – architektonicznych. Dla osób chcących dłużej przyjrzeć się np. zdjęciom czy obrazom będą proste ławki, o nowoczesnym kształcie. Wygodne, ale i małe, żeby nie zajmowały zbyt dużo miejsca – wyjaśnia Akram Zeini.

Akram bardzo sobie ceni studia na architekturze w AFiBV. – To wymagający kierunek. Trzeba włożyć dużo pracy i poświęcić czas na wykonanie projektów, ale to się opłaca. Dużo pracujemy z wykładowcami, którzy udzielają nam fachowych porad, poprawiają, podsuwają różne możliwe rozwiązania. Dzięki temu nasze projekty są coraz lepsze – mówi Akram. – W grupie panuje przyjacielska atmosfera. Pomagamy sobie nawzajem – dodaje.

Strefa Art na I piętrze Akademii Finansów i Biznesu Vistula to galeria, artystyczne serce uczelni. Studenci prezentują tu swoje prace artystyczne z różnych dziedzin, od fotografii, przez malarstwo, po architekturę. Strefa jest przystosowana do prezentacji multimedialnych.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.