UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zostań cyfrowym ambasadorem Polski!

Zostań cyfrowym ambasadorem Polski!

studenci, obcokrajowcy, Polska, grupa

Przyjechałeś z zagranicy, aby studiować w Vistuli? Twoje doświadczenia są wyjątkowe i chcesz się nimi podzielić ze światem? Weź udział w konkursie Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej i zostań cyfrowym ambasadorem Polski!

Konkurs jest skierowany do osób, które studiują lub studiowały w polskich uczelniach. Celem jest promocja Polski, poszczególnych miast akademickich i uczelni.

Zadania cyfrowego ambasadora:

  • wsparcie kampanii Ready, Study, GO! Poland;
  • promocja studiów w Polsce wśród obcokrajowców ze szczególnym uwzględnianiem kraju pochodzenia;
  • regularne przygotowywanie w mediach społecznościowych Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej oraz własnych materiałów pokazujących, dlaczego studia i życie w Polsce są atrakcyjne;
  • wsparcie w pozyskiwaniu materiałów i źródeł do publikacji (np. poprzez wywiady z innymi studentami);
  • udział w filmach promocyjnych nt. studiów w Polsce.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej oferuje:

  • wstępne szkolenie z copywritingu, prowadzenia mediów społecznościowych oraz blogów;
  • zdobycie doświadczenia w dynamicznej agencji rządowej;
  • możliwość udziału w wydarzeniach edukacyjnych i/ lub targach w Polsce lub za granicą;
  • możliwość płatnego stażu w Agencji.

Zgłoszenia można składać do 13 stycznia 2020 r.

Więcej informacji znajduje się na:

https://nawa.gov.pl/international-promotion/digital-ambassadors

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.