DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Znajdź pracę podczas 3. edycji JobDay

Znajdź pracę podczas 3. edycji JobDay

Początek: śr., 25 paź 2017, 10:00
Koniec: śr., 25 paź 2017, 15:00

Dorób do studiów albo znajdź pracę marzeń – około 20 firm z branży finansowej, obsługi klienta i HR będzie szukało pracowników podczas 3. edycji targów pracy JobDay w Grupie Uczelni Vistula. To okazja do bezpośredniej rozmowy z pracodawcami i rekruterami. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ok. 500 studentów.

Celem JobDay jest pomoc w znalezieniu pracy studentom, który rozpoczęli swój pierwszy albo kolejny semestr nauki. W targach wezmą udział m.in.  Accenture, Bank Pekao, Vivus Finance, Sitel, McDonald’s czy KFC oraz firmy zajmujące się rekrutacją dla różnych branż, takie jak Staffer oraz Best Jobs.

Dodatkową atrakcją będzie Personal Branding z Accenture Operations czyli indywidualne spotkania z ekspertem Accenture, który pomoże studentom skoncentrować się na atutach i uzyskać unikalną przewagę na rynku pracy (12:30-15:00).

Warto przynieść ze sobą CV! Kto go jeszcze nie ma albo chciałby je poprawić, może przed targami zgłosić się po pomoc do Biura Karier.

Zapraszamy na JobDay 25 października od 10:00 do 15:00 w holu na parterze kampusu, przy Biurze Karier. I trzymamy kciuki!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.