UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Znajdź pracę podczas 3. edycji JobDay

Początek: śr., 25 paź 2017, 10:00
Koniec: śr., 25 paź 2017, 15:00

Dorób do studiów albo znajdź pracę marzeń – około 20 firm z branży finansowej, obsługi klienta i HR będzie szukało pracowników podczas 3. edycji targów pracy JobDay w Grupie Uczelni Vistula. To okazja do bezpośredniej rozmowy z pracodawcami i rekruterami. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział ok. 500 studentów.

Celem JobDay jest pomoc w znalezieniu pracy studentom, który rozpoczęli swój pierwszy albo kolejny semestr nauki. W targach wezmą udział m.in.  Accenture, Bank Pekao, Vivus Finance, Sitel, McDonald’s czy KFC oraz firmy zajmujące się rekrutacją dla różnych branż, takie jak Staffer oraz Best Jobs.

Dodatkową atrakcją będzie Personal Branding z Accenture Operations czyli indywidualne spotkania z ekspertem Accenture, który pomoże studentom skoncentrować się na atutach i uzyskać unikalną przewagę na rynku pracy (12:30-15:00).

Warto przynieść ze sobą CV! Kto go jeszcze nie ma albo chciałby je poprawić, może przed targami zgłosić się po pomoc do Biura Karier.

Zapraszamy na JobDay 25 października od 10:00 do 15:00 w holu na parterze kampusu, przy Biurze Karier. I trzymamy kciuki!

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej