DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zmień swoją przyszłość z dyplomem University of London zdobytym w AFiBV

Zmień swoją przyszłość z dyplomem University of London zdobytym w AFiBV

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest pierwszą i jedyną uczelnią w Polsce, która oferuje studia prowadzone przez University of London International Programmes. Studenci mogą wybierać spośród 8 kierunków prestiżowej London School of Economics and Political Science. Najlepsi otrzymają stypendia. Zapisy trwają do końca 20 września 2014.

https://www.vistula.edu.pl/wp-admin/edit.php?post_type=newsNie musisz już wyjeżdżać z Polski, żeby studiować kierunki prowadzone przez University of London International Programmes. Akademia Finansów i Biznesu Vistula daje ci tę niepowtarzalną możliwość otrzymania najlepszego wykształcenia na świecie i dyplomu uczelni, której absolwentami są laureaci Nagrody Nobla, byli i obecni przywódcy światowi, m.in. Nelson Mandela.

– Studiowanie na kierunkach oferowanych przez University of London w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to najlepsza okazja dla młodych ludzi do zdobycia wiedzy i nowych umiejętności. Zajęcia odbywają się w Warszawie, więc nie trzeba opuszczać kraju. Dzięki temu koszty studiowania są niższe. Zagraniczne studia w Polsce to także zaleta dla rodziców, którzy będą mieli swoje dziecko zawsze w pobliżu – mówi dr Marek Kulczycki, prorektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. – Pracodawcy na całym świecie wysoko oceniają absolwentów z dyplomem University of London i chętnie zatrudniają ich na najlepszych stanowiskach w swoich firmach – przekonuje Kulczycki.

Jak się zapisać na

Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest pierwszą i jedyną uczelnią w Polsce, która oferuje studia prowadzone przez University of London International Programmes. Studenci mogą wybierać spośród 8 kierunków prestiżowej London School of Economics and Political Science. Najlepsi otrzymają stypendia. Zapisy trwają do końca 20 września 2014.

https://www.vistula.edu.pl/wp-admin/edit.php?post_type=newsNie musisz już wyjeżdżać z Polski, żeby studiować kierunki prowadzone przez University of London International Programmes. Akademia Finansów i Biznesu Vistula daje ci tę niepowtarzalną możliwość otrzymania najlepszego wykształcenia na świecie i dyplomu uczelni, której absolwentami są laureaci Nagrody Nobla, byli i obecni przywódcy światowi, m.in. Nelson Mandela.

– Studiowanie na kierunkach oferowanych przez University of London w Akademii Finansów i Biznesu Vistula to najlepsza okazja dla młodych ludzi do zdobycia wiedzy i nowych umiejętności. Zajęcia odbywają się w Warszawie, więc nie trzeba opuszczać kraju. Dzięki temu koszty studiowania są niższe. Zagraniczne studia w Polsce to także zaleta dla rodziców, którzy będą mieli swoje dziecko zawsze w pobliżu – mówi dr Marek Kulczycki, prorektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. – Pracodawcy na całym świecie wysoko oceniają absolwentów z dyplomem University of London i chętnie zatrudniają ich na najlepszych stanowiskach w swoich firmach – przekonuje Kulczycki.

Jak się zapisać na studia University of London w AFiBV ? Sprawdz TUTAJ 

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.