UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Złoty Certyfikat dla AFiB Vistula i Aurea Praxis – dla Rektora naszej Uczelni!

Złoty Certyfikat dla AFiB Vistula i Aurea Praxis – dla Rektora naszej Uczelni!

Wczoraj odbyła się kolejna edycja rozdania certyfikatów w ramach Uczelni Liderów, które przyznawane są jedynie nowatorskim i innowacyjnym uczelniom otwartym na współpracę i kształcącym zgodnie z wymaganiami rynku pracy.

Certyfikat Liderów otrzymaliśmy już po raz szósty, a tak duża liczba wyróżnień zaowocowała także uhonorowaniem nas Złotym Certyfikatem! Ponadto nasz rektor, prof. dr hab. Witold Orłowski, otrzymał wyróżnienie Aurea Praxis za szczególne, osobiste zaangażowanie na rzecz rozwoju i promowania idei edukacji dla rynku pracy i praktyki gospodarczej.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej