UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zjazd absolwentów Grupy Uczelni Vistula

Zjazd absolwentów Grupy Uczelni Vistula

graduation
Początek: sob., 16 lut 2019, 13:00

O sile każdej uczelni, również Grupy Uczelni Vistula, stanowią nie tylko jej dokonania dydaktyczne i naukowe, ale również jej absolwenci. Są naszą dumą, dlatego zależy nam, aby być z nimi w kontakcie i tworzyć żywe, trwałe, partnerskie relacje. Żywimy nadzieję, że nadal mogą oni odgrywać w naszej uczelni ważną rolę, dzielić się wiedzą i doświadczeniem, a przy tym czerpać z tego przyjemność i satysfakcję. Okazją do tego będzie kolejne spotkanie integracyjne, na które Grupa Uczelni Vistula zaprasza 16 lutego absolwentów z rodzinami.

W programie:

  • przemówienie powitalne;
  • lunch;
  • rozmowy;

Serdecznie zapraszamy 16 lutego o godz. 13.00 do auli nr 4.

Rejestracja trwa do 10 lutego 2019 r. poprzez FORMULARZ

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.