UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zielona strefa relaksu na terenie kampusu Uczelni Vistula

Zielona strefa relaksu na terenie kampusu Uczelni Vistula

Kontakt z naturą pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Zieleń zwiększa kreatywność i wydajność w nauce. Studenci Architektury zaprezentowali właśnie przygotowane przez nich projekty zielonej strefy relaksu na terenie kampusu Uczelni Vistula. Można je oglądać w przestrzeni wystawienniczej na pierwszym piętrze i głosować na najlepsze prace.

Studenci przygotowali 20 projektów. Powstały one w semestrze letnim pod kierunkiem dr inż. arch. Joanny Koszewskiej. Zadaniem było opracowanie zielonej strefy na terenie kampusu, która będzie nie tylko miejscem relaksu, ale także zajęć na świeżym powietrzu.

Wg badań naukowych zieleń zmniejsza poziom stresu, ludzie czują się szczęśliwsi i są bardziej kreatywni. Zorganizowanie przyjaznej, zielonej przestrzeni na terenie kampusu, ciekawa forma i materiały mogą przyczynić się do częstszego przebywania studentów na świeżym powietrzu.

Projekty można oglądać w gmachu uczelni, w przestrzeni wystawienniczej na pierwszym piętrze. Każda z prac ma przypisany numer (od 1 do 20). Zachęcamy studentów i pracowników do głosowania online na najciekawsze z nich. Głosując, należy podać odpowiedni numer.

Link do systemu głosowania:
https://forms.office.com/r/Eyfnc2csPp

  • Głosy można oddawać do 13 czerwca do godz. 23:59.
  • Z jednego adresu mailowego można oddać tylko jeden głos na jedną pracę.
  • Należy posługiwać się wyłącznie adresami mailowymi w domenie vistula.edu.pl.

Głosujcie! 😊

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.