UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zgłoś swoje ulubione miejsce w Warszawie i wygraj tablet

Zgłoś swoje ulubione miejsce w Warszawie i wygraj tablet

Ulubiona ulica, park, pub, a może miejsce, o którym wiesz tylko ty i twoi znajomi? Pokaż nam, gdzie lubisz spędzać czas w Warszawie. Trzej autorzy najbardziej kreatywnych zdjęć, które otrzymają największą liczbę lajków na Facebooku, otrzymają tablety Samsung Galaxy Tab 3lite 7.0’’. Organizatorem konkursu jest Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

Na zgłoszenia czekamy od 1 do 30 kwietnia 2015 r. Wystarczy mieć profil na Facebooku i za pośrednictwem aplikacji konkursowej przesłać zdjęcie swojego ulubionego miejsca w Warszawie.

Komisja konkursowa oceniać będzie oryginalność zgłoszonego zdjęcia, zgodność z tematem, kreatywne podejście do zadania oraz miejsce w rankingu wynikające z liczby głosów oddanych na zdjęcie. Każdy uczestnik może przesłać do konkursu więcej niż jedno zgłoszenie, jednak nie więcej niż jedno dziennie.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.