UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zdobyliśmy prestiżowy certyfikat HR Excellence in Research!

Zdobyliśmy prestiżowy certyfikat HR Excellence in Research!

hr, logo

Akademia Finansów i Biznesu Vistula znalazła się w elitarnej grupie instytucji, która mają prawo posługiwać się tytułem i logo HR Excellence in Research. To znak jakości dotyczący stosowania najwyższych standardów w badaniach naukowych i zatrudnianiu kadry naukowej, i efekt dwóch lat naszych starań.

Komisja Europejska przyznaje tytuł HR Excellence in Research instytucjom, które zapewniają naukowcom przyjazna atmosferę i rozwój zawodowy – prowadzą przejrzystą rekrutację, gwarantują stabilne zatrudnienie i rozwój kariery, a także zapewniają finansowe i merytoryczne wsparcie przy projektach badawczych.
Certyfikat potwierdza spełnienie wymagań „Europejskiej Karty Naukowca” oraz „Kodeksu Postępowania przy Rekrutacji Pracowników Naukowych”, które wyznaczają standardy zatrudniania kadry naukowej w Unii Europejskiej.
Tytuł HR Excellence in Research obliguje nas też do dalszego doskonalenia pracy z naukowcami i ciągłego podnoszenia jej jakości.

Więcej informacji: https://www.vistula.edu.pl/nauka-i-badania/hr-excellence-in-research/

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.