UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zdobądź pracę, zatrzymaj pracę, zrezygnuj z pracy

Zdobądź pracę, zatrzymaj pracę, zrezygnuj z pracy

Początek: pt., 15 gru 2017, 14:00
Koniec: pt., 15 gru 2017, 16:00

Co robiłbyś przez resztę życia, gdyby pieniądze nie były twoją motywacją? Co byś robił, gdybyś wiedział, że nie spotka cię porażka? Weź udział w
warsztatach

„Get the job, keep the job, quit the job” (Zdobądź pracę, zatrzymaj pracę, zrezygnuj z pracy)

prowadzonych przez Tade Daniela Omotosho, naszego wykładowcę, konsultanta biznesowego i prezesa SynergyInc. Podczas spotkania dowiesz się jakie szczególne umiejętności posiadasz i jak je samodzielnie rozwijać. Podczas spotkanie zaprezentowana zostanie tez najnowsza książka T. D. Omotosho „Get the job, keep the job, quit the job”.

Warsztaty odbędą się 15 grudnia od 14.00 do 16.00 w auli 4. Kurs odbędzie się w języku angielskim. Organizatorem jest Samorząd Studencki.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.