UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zdobądź pracę, zatrzymaj pracę, zrezygnuj z pracy

Zdobądź pracę, zatrzymaj pracę, zrezygnuj z pracy

Początek: pt., 15 gru 2017, 14:00
Koniec: pt., 15 gru 2017, 16:00

Co robiłbyś przez resztę życia, gdyby pieniądze nie były twoją motywacją? Co byś robił, gdybyś wiedział, że nie spotka cię porażka? Weź udział w
warsztatach

„Get the job, keep the job, quit the job” (Zdobądź pracę, zatrzymaj pracę, zrezygnuj z pracy)

prowadzonych przez Tade Daniela Omotosho, naszego wykładowcę, konsultanta biznesowego i prezesa SynergyInc. Podczas spotkania dowiesz się jakie szczególne umiejętności posiadasz i jak je samodzielnie rozwijać. Podczas spotkanie zaprezentowana zostanie tez najnowsza książka T. D. Omotosho „Get the job, keep the job, quit the job”.

Warsztaty odbędą się 15 grudnia od 14.00 do 16.00 w auli 4. Kurs odbędzie się w języku angielskim. Organizatorem jest Samorząd Studencki.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej