UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zarządzanie na topie – absolwenci Vistuli zarabiają najwięcej!

Zarządzanie na topie – absolwenci Vistuli zarabiają najwięcej!

grupa, studenci, vistula, uniwersytet, na zewnątrz

Tysiące młodych ludzi decyduje właśnie, jakie studia wybrać. Ważny jest nie tylko kierunek, ale także uczelnia, która otworzy drzwi do udanej kariery zawodowej i dużych pieniędzy. Zarządzanie na Akademii Finansów i Biznesu Vistula gwarantuje jedno i drugie. W rankingu ELA – ogólnopolskiego systemu monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych w kategorii „Zarządzanie” nasz kierunek znalazł się na 1. miejscu. Absolwent niestacjonarnych studiów II stopnia na wydziale Biznesu i Stosunków Międzynarodowych AFiBV zarabia rok po ukończeniu uczelni średnio 9 193.10 zł brutto miesięcznie!

Ranking ELA, który bazuje na danych z ZUS jest wyjątkowym narzędziem. Dzięki niemu młodzi ludzie już na etapie wyboru kierunku studiów mogą analizować swoje szanse na rynku i planować ścieżkę kariery.

WIĘCEJ

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.