UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zarządzanie ryzykiem, eliminowanie zagrożeń…: Polska-Hong Kong-Chiny

Zarządzanie ryzykiem, eliminowanie zagrożeń…: Polska-Hong Kong-Chiny

Początek: czw., 19 lis 2015, 10:00
Koniec: czw., 19 lis 2015, 16:00

Rynki azjatyckie cechuje profesjonalny poziom negocjacji i wysokie wymagania wobec europejskich kontrahentów w zakresie znajomości realiów prawnych i gospodarczych tam obowiązujących. Zarządzaniu ryzykiem oraz ubezpieczania transakcji inwestycyjnych i handlowych w relacjach biznesowych będzie tematem konferencji 19.11.2015 w AFiB Vistula. 

Akademia Finansów i Biznesu VISTULA przedstawia Państwu program Konferencji naukowo-szkoleniowej poświęconej zarządzaniu ryzykiem oraz ubezpieczaniu transakcji inwestycyjnych i handlowych w relacjach biznesowych : Polska – Hong Kong – Chiny Ludowe – Azja.

Rynki azjatyckie cechuje profesjonalny poziom negocjacji i wysokie wymagania wobec europejskich kontrahentów w zakresie znajomości realiów prawnych i gospodarczych tam obowiązujących.

Po raz pierwszy w Polsce proponujemy transfer wiedzy dotyczącej tak wrażliwej dziedziny, jak eliminowanie zagrożeń i wybór właściwych narzędzi ubezpieczeniowych dla transakcji z Azją.

Dla polskich podmiotów ubezpieczeniowych wartością dodaną naszej konferencji będzie poznanie nowego projektu realnej współpracy biznesowej z ubezpieczycielami z Hong Kongu na rzecz polskich firm zdobywających rynki azjatyckie, ale też firm azjatyckich w Europie. Prawnicy pozyskają konkretne informacje przydatne dla nich w trakcie pisania lub konsultowania umów inwestycyjnych i handlowych polskich firm z Azją, ochrony swoich zleceniodawców od ryzyka przyszłych problemów z azjatyckimi kontrahentami. Handlowcy i logistycy natomiast uzyskają kompendium praktycznych informacji o zagrożeniach i metodach zabezpieczenia się.

Powyższe korzyści dotyczą również przedstawicieli kadry kierowniczej i doradczej.

Rynki azjatyckie wymagają profesjonalizmu, a Hong Kong jest centrum operacyjnym prowadzenia biznesu nie tylko w Chinach, ale  również Korei, Japonii, Makau, Tajwanie, Filipinach, Malezji, Wietnamie, Laosie, Kambodży, Indonezji i Singapurze. Więcej o potencjale Hong Kongu: www.hongkong24.org

Broszura informacyjna  (kliknij pobierz)

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.