DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zarządzanie policentrycznym ładem globalnym – seminarium habilitacyjne dr. Bartłomieja E. Nowaka

Zarządzanie policentrycznym ładem globalnym – seminarium habilitacyjne dr. Bartłomieja E. Nowaka

Początek: wt., 26 maj 2020, 11:30

Żyjemy w zdecentralizowanym i rozproszonym układzie, zarówno pod względem władzy, jak i jej ideowych podstaw. Mówimy często o pozachodnim porządku międzynarodowym, świecie wielobiegunowym bądź policentrycznym.

Tymczasem w nauce bardzo niewiele jest pomysłów, jak badać policentryzm w stosunkach międzynarodowych. Dr Bartłomiej E. Nowak, na podstawie przygotowywanej właśnie przez niego książki Zarządzanie policentrycznym ładem globalnym, postara się odpowiedzieć na to pytanie podczas seminarium habilitacyjnego, prowadzonego w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Jak napisał dr hab. Wojciech Kostecki, książka dr. Bartłomieja E. Nowaka koncentruje się na fundamentalnych aspektach policentrycznego ładu globalnego oraz jego aktorach.

Autor dąży do wprowadzenia kompleksowych policentrycznych ram do analizy globalnego ładu, które byłyby oparte na bardziej rygorystycznym zestawie kryteriów niż dotychczas. Ocenia także plusy i minusy, a także mocne i słabe strony policentrycznego porządku globalnego.

Seminarium habilitacyjne dr. Bartłomieja E. Nowaka odbędzie się w formule online, za pośrednictwem platformy Teams.

Dołączenie do telekonferencji jest możliwe po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=_iql6Khu90eydXg_cIe1-vakEXxXZpxIiJOi9_0i1KVURTVLRzUyOEs3SVpIQUJMSVFUTlRVSlJCVi4u

Serdecznie zapraszamy 26 maja, o godz. 11:30

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.