UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe

Zaproszenie do składania ofert – e-usługi Akademii Finansów i Biznesu VISTULA. Przedmiotem zamówienia jest przygotowania studium wykonalności projektu wymaganego do skutecznego złożenia wniosku o dofinansowanie w odpowiedzi na konkurs nr RPMA.02.01.01-IP.01-14-018/16 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego; działanie 2.1 E-usługi; poddziałanie 2.1.1 Wykorzystanie TIK do obsługi procesów związanych z edukacją na uczelniach wyższych, dalej zwanego „studium wykonalności projektu”.

Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej