DNI OTWARTE ONLINE - 40% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zapraszamy w magiczną chińską podróż. Ten spektakl trzeba zobaczyć!

Zapraszamy w magiczną chińską podróż. Ten spektakl trzeba zobaczyć!

Początek: pon., 01 paź 2018, 12:30

Kultura chińska jest jedną z najstarszych na świecie. Już w czasach starożytnych osiągnęła wysoki stopień rozwoju. Jej różnorodność i bogactwo pokaże grupa artystyczna z Gannan Normal University w Ganzhou.

Wspólnie z Centrum Współpracy Polska-Chiny „Instytut Konfucjusza”, zapraszamy na wspaniałe chińskie widowisko. To będzie podróż po magicznym świecie Chin. Ekscytująca historia kraju zostanie opowiedziana językiem sztuki.

W programie jest muzyka ludowa, taniec etniczny, chińska opera, pokazy strojów, sztuki walki i kaligrafia oraz inne formy artystycznego wyrazu. Grupa artystyczna z Gannan Normal University stara się pokazać fantastyczną chińską kulturę pod wieloma kątami, demonstrując jednocześnie współczesnego ducha młodych chińskich studentów.

Serdecznie zapraszamy 1 października 2018 r. o godz. 12:30 w  Auli 4

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ul. Stokłosy 3

02-787 Warszawa

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +47

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.