DNI OTWARTE ONLINE - 30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zapomniana karta polsko-chińskiej współpracy

Zapomniana karta polsko-chińskiej współpracy

Początek: czw., 15 lut 2018, 14:00

Współpracy Polski i Chin oraz ich wzajemnym relacjom będzie poświęcone spotkanie, na którym dr hab. Janusz Wróbel, historyk z Biura Badań Historycznych Oddziału Łódzkiego Instytutu Pamięci Narodowej wygłosi referat „Zapomniana karta polsko-chińskiej współpracy”.

Dr hab. Janusz Wróbel jest autorem wielu prac z dziejów polskiej diaspory i najnowszej historii Polski. Napisał również książki: „Na rozdrożu historii. Repatriacja obywateli polskich z Zachodu w latach 1945-1949” (Łódź 2009), „Polonia chicagowska w dobie „Solidarności” 1980-1989″ (Łódź 2012) i „Chipolbrok. Z dziejów polsko-chińskiego sojuszu morskiego 1950-1957″ (Łódź 2016).

Zapraszamy studentów i pracowników naukowych Grupy Uczelni Vistula oraz gości z zewnątrz.

Spotkanie odbędzie się 15 lutego o godz. 14:00 w sali senatu (21) w kampusie Grupy Uczelni Vistula.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie w filii zagranicznej Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Bristolu Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.