UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zakończenie Roku Akademickiego 2015/2016

Zakończenie Roku Akademickiego 2015/2016

Już 10 czerwca żegnamy kolejny rok akademicki! Na uroczystość zapraszamy studentów ostatniego roku studiów I i II stopnia. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, moc atrakcji i niespodzianek!

Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku studiów I i II stopnia (świeżo upieczonym dyplomantem lub planujesz przystąpić do obrony w późniejszym terminie, tj. do 30.10.2016) nie może Cię zabraknąć na zakończeniu roku akademickiego, organizowanym przez Grupę Uczelni Vistula! Uroczystość odbędzie się 10 czerwca 2016 roku o godz. 18.00 w kampusie Uczelni,
przy ul. Stokłosy 3.

Formularz zapisu na uroczystość Zakończenia Roku Akademickiego 2015/2016 znajduje się
TUTAJ

W dniu uroczystości nasi studenci otrzymają biret z wyhaftowanym logo Uczelni, będą mogli wypożyczyć togę, a także wykonać pamiątkowe zdjęcie grupowe.

Sesja zdjęciowa.
W dniach 17-18 maja 2016, w godzinach 9.00-19.00 w sali 316 odbędzie się sesja zdjęciowa. Zdjęcie z sesji będzie umieszczone w pamiątkowej ramce razem z listem gratulacyjnym, którą otrzymacie podczas uroczystości. W sesji będą mogły wziąć, tylko osoby, który wypełniły formularz zapisu na uroczystość.

Koszt 70 zł obejmuje:

Biret akademicki z haftem (na własność)

Wypożyczenie klasycznej, czarnej togi

Pamiątkowa ramka ze zdjęciem oraz listem gratulacyjnym

Wspólne zdjęcie z koleżankami i kolegami z grupy oraz kadrą naukową

Kwotę 70 zł należy wpłacić na numer konta PL 49 2490 0005 0000 4520 8418 9996
w tytule podając swoje imię i nazwisko oraz nr albumu do 6 czerwca 2016 roku
Kontakt:

Agnieszka Gawrych
e-mail: a.gawrych@vistula.edu.pl

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +44

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.