DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zakończenie Roku Akademickiego 2014/2015

Zakończenie Roku Akademickiego 2014/2015

Początek: pt., 29 maj 2015, 18:00
Koniec: pt., 29 maj 2015, 20:00

29 maja br. o godzinie 18:00 w naszej Uczelni odbędzie się Uroczystość Zakończenia Roku Akademickiego, na które zapraszamy serdecznie wszystkich studentów ostatniego roku studiów I i II stopnia  (zarówno świeżo upieczonych dyplomantów, jak i Tych którzy zamierzają przystąpić do obrony w późniejszym terminie, tj. do 30.10.2015). wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Zakończenie Roku Akademickiego jest uroczystością upamiętniającą ukończenie studiów i nie wiąże się z uzyskaniem dyplomu końcowego.

Data: 29 maja 2015 r., godzina 18:00
Miejsce:  Kampus Grupy Uczelni Vistula

W dniu Uroczystości nastąpi:

Odbiór zamówionych biretów z haftem logo Uczelni oraz wypożyczenie togi.
Wręczenie Listów gratulacyjnych przybyłym absolwentom.
Wykonanie pamiątkowego zdjęcia grupowego.

Formularz zapisu na uroczystość Zakończenia Roku Akademickiego znajduje na
 TUTAJ 

Birety i togi

Jak zapewne dobrze wiecie, tradycją podczas uroczystości zakończenia studiów  jest posiadanie biretu i togi. Są to tradycyjne symbole godności akademickiej używane od powstania pierwszych uczelni wyższych. Jednocześnie stanowią wspaniałą pamiątkę studenckich czasów. Dlatego wszyscy studenci, którzy chcą wziąć udział w Uroczystości Zakończeniu Roku Akademickiego  2014/2015 w dniu  29 maja br , mogą składać zamówienia na pamiątkowe birety akademickie.

Koszt 50 zł obejmuje:

Biret akademicki z haftem (na własność).
Wypożyczenie klasycznej, czarnej togi.
Pamiątkowy List gratulacyjny.
Wspólne zdjęcie z koleżankami i kolegami z grupy oraz kadrą naukową
Kwotę 50 zł  należy wpłacić na numer konta
PL09 1050 1025 1000 0023 4413 0154  podając swoje imię i nazwisko oraz nr albumu.

Drodzy Studenci,

Dziś (20.05.2015) świętujemy Zakończenie Roku Akademickiego. Każdemu studentowi chcielibyśmy dać możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu – jednym z najważniejszych w trakcie roku akademickiego.

Wydarzenie spotkało się z bardzo dużym zainteresowaniem studentów, którzy kończą już naukę w naszej uczelni, a także ich rodzin i przyjaciół. Dlatego też, studenci, z którymi spotkamy się w przyszłym roku, a którzy chcieliby wziąć udział w wydarzeniu, mogą je obejrzeć dzięki transmisji wideo w auli 5. Serdecznie zapraszamy także gości naszych absolwentów w przypadku, gdy nie znajdą miejsca w auli 4, gdzie odbywa się ceremonia. 

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.