UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Zagraj w Eurocash w Vistuli i osiągnij wolność finansową

Zagraj w Eurocash w Vistuli i osiągnij wolność finansową

Zarządzanie swoim przepływem gotówkowym oraz odpowiednie inwestowanie są jednymi z najważniejszych umiejętności, jakie powinien opanować i doprowadzić do perfekcji każdy adept biznesu. 11 czerwca 2014 r. w godzinach 16.00-20.00 w bibliotece AFiBV w Warszawie, można było zagrać w EUROCASH – wyjątkową planszówkę, uczącą życia i przedsiębiorczości.

EUROCASH jest grą planszową, w której udział bierze zazwyczaj 4-6 graczy. Każdy losuje swoje ROLE w grze. W zależności od ROLI, którą wylosujesz – nabywasz wraz z nią stowarzyszony miesięczny przepływ gotówkowy (miesięczne wynagrodzenie), jak i koszty, które każdego miesiąca musisz opłacić.

Gra się tak długo, aż któryś z graczy – osiągnie wolność finansową, tzn. kiedy jego przychody z aktywów – przewyższą przychody z pracy na etacie.

Co dla Ciebie znaczy pojęcie „Wolność Finansowa”?
– Takie pytanie zadał mi w lipcu 2007 r. Robert Kiyosaki, podczas turnieju Cash Flow w warszawskim Hiltonie. Nie umiałem na to pytanie od razu, tak z biegu odpowiedzieć. Potem, z kilkoma znajomymi zaczęliśmy grywać w tę grę. Po kilkudziesięciu partiach – moje nawyki dotyczące pieniędzy – uległy dość radykalnej zmianie.
Po roku gry w Cash Flow – mój przychód zwiększył się o ponad 100 % (2007-2008). Gra EUROCASH – jest o tyle lepsza od gry Roberta Kiyosaki, że – przystosowana jest do warunków w Polsce. Gramy polskimi banknotami, transakcje zakupu nieruchomości liczymy w polskich złotych, prawie dwa lata pracy koncepcyjnej nad grą – zrobiły swoje. Gorąco polecam wzięcie udziału w pierwszych edycjach gry w Akademii Finansów i Biznesu – zdradza Robert Lach z AFiBV, organizator gry.

Organizator wydarzenia: Akademia Finansów i Biznesu Vistula w porozumieniu z autorami i właścicielami EUROCASH.

Strona EUROCASH w Polsce: www.eurocash.edu.pl/kluby-eurocash/

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.