UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Za nami pierwsze Mistrzostwa Vistula PokemonGO Cup!

Za nami pierwsze Mistrzostwa Vistula PokemonGO Cup!

Jedyna taka impreza na świecie przyciągnęła setki fanów Pokémon GO – o tytuł mistrza, rok studiów za darmo, tablety i wiele innych nagród walczyło ponad 500 osób!

W ostatni dzień lipca Akademia Finansów i Biznesu Vistula zmieniła się w arenę zmagań o tytuł pierwszego na świecie mistrza w łapaniu pokemonów. Zawodnicy w każdym wieku ze smartfonami i tabletami w dłoniach ruszyli tropem roześmianego Pikachu. Cel? Zebrać wszystkie wyznaczone pokemony i wygrać tym samym rok studiów za darmo.

Nasi Mistrzowie – przyszli studenci!

Pierwszym mistrzem w łapaniu wirtualnych stworków, a właściwie mistrzynią, została Klaudia Stefańska. Na podium Vistula Pokémon GO Cup stanęli również: Kajetan Pastusiak (2. miejsce) oraz Łukasz Zawadzki i Anatolii Bohariev (3. miejsce ex aequo). Przypominamy, że nagrodą główną był darmowy rok studiów I, II stopnia lub inżynierskich w Akademii Finansów i Biznesu Vistula lub Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie (kierunek do wyboru), zaś nagrodami dodatkowymi: tablety, zniżki na studia i atrakcyjne gadżety.

Gracze, ubrani w koszulki z ulubionymi stworkami najpierw zanurzyli się w świecie Pokémon GO, a później odkrywali kolejne atrakcje, których tego dnia nie brakowało. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty dotyczące stworzenia gry mobilnej „Pokemon Puzzle” (prowadził je Mykyta Dniprovskyi, absolwent informatyki AFiBV i wykładowca) oraz zajęcia prezentujące możliwości druku 3D – oczywiście drukowane też były kolorowe pokemony – mówi Małgorzata Mechanisz, dyrektor Działu Marketingu Grupy Uczelni Vistula. I dodaje: – Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność! Myślimy już o kolejnej edycji Mistrzostw, dlatego warto śledzić nasz profil na Facebooku.

Warsztaty, konkursy i symulator

Zawodom towarzyszyły zabawy w symulatorze lotu z prawdziwego zdarzenia, warsztaty z przedsiębiorczości „Mentoring dla startupów”, czy budowanie pokemona w grze Minecraft.

Chcieliśmy stworzyć wyjątkowe zawody i przy okazji pokazać, że Uczelnia wychodzi naprzeciw nowoczesnym technologiom, które coraz częściej towarzyszą nam na co dzień i zmieniają rzeczywistość. Stosujemy je również w programach nauczania na studiach. Ponadto, ważne są dla nas wartości takie jak: działanie w grupie, aktywność fizyczna oraz rodzina, dlatego też organizujemy wydarzenia, które aktywizują nie tylko młodzież, czy osoby dorosłe, ale również dzieci. To był cel Mistrzostw, mamy nadzieję, że został zrealizowany – mówi Małgorzata Mechanisz.

Na przygotowanym z okazji Vistula Pokémon GO Cup stoisku Uczelni można było zapoznać się z ofertą edukacyjną, wysłuchać porad dietetyków z partnerskiej Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie oraz zobaczyć siebie w ciele Pokemona – na karykaturach wykonanych przez studentki Europejskiego Wydziału Sztuk AFiB Vistula.

Do zobaczenia na następnych Mistrzostwach!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.