UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / XXIII Inauguracja Roku Akademickiego w Grupie Uczelni Vistula

XXIII Inauguracja Roku Akademickiego w Grupie Uczelni Vistula

6 października 2015 r. w Grupie Uczelni Vistula w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja Roku Akademickiego. Po podsumowaniu minionego, obfitującego w sukcesy roku oraz wręczeniu wyróżnień dla studentów i absolwentów, wspólnie z prof. Andrew Moravcsikiem z Uniwersytetu Princeton szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, „jak zrozumieć świat”?

JM Rektor, dr Marek Kulczycki podsumował miniony, obfitujący w sukcesy rok 2014/2015. Podkreślił ważne dla Uczelni wydarzenia (konferencje naukowo – branżowe, projekty stażowe, targi pracy), które dały naszym studentom i absolwentom możliwość nie tylko zdobycia wiedzy, spotkania i dyskusji ze specjalistami z wybranych dziedzin, ale również bezpośredniego kontaktu z największymi polskimi i międzynarodowymi pracodawcami. Grupa Uczelni Vistula pnie się w górę w rankingach uczelni wyższych (cieszy nas m. in. sukces Szkoły Głównej turystyki i Rekreacji, która uplasowała się na najwyższym miejscu wśród uczelni niepublicznych oraz utrzymanie wysokiej pozycji Akademii Finansów i Biznesu Vistula – jako najbardziej umiędzynarodowionej uczelni w Polsce). W 2015 roku znaleźliśmy się również w gronie najbardziej prestiżowych ośrodków naukowych w Polsce – Wydział Biznesu i Stosunków Międzynarodowych otrzymał kategorię A, potwierdzającą realizację badań naukowych na wysokim, międzynarodowym poziomie. Cieszą nas również sukcesy naszych studentów, m. in. Marii Morozovej, której JM Rektor gratulował zakwalifikowania się do prestiżowego programu mentorskiego oraz Anatoliija Bohorieva, który zdobył tytuł Młodego Kreatywnego Branży Eventowej 2014.

Podczas Inauguracji studenci Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji złożyli uroczyste ślubowanie, a przedstawiciel Samorządu Studenckiego witając ich w murach naszej uczelni zachęcał do podejmowania inicjatyw i aktywnego uczestnictwa w życiu akademickim.

Przedstawiciele Władz Grupy Uczelni Vistula wręczyli dyplomy osobom, które uzyskały stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk ekonomicznych, specjalistyczne certyfikaty z zakresu rachunkowości przyznane przez Katedrę Finansów i Rachunkowości Akademii Finansów i Biznesu Vistula, a także listy gratulacyjne absolwentom, które ukończyły program Master of Business Administration (w ramach współpracy z Oxford Brooks University). Wyróżnienia otrzymali również absolwenci, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen na studiach lub mogli pochwalić się w trakcie minionego roku aktywnością artystyczną czy sportową.

Odznaczenia za zasługi dla turystyki przyznane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki otrzymał dr Krzysztof Celuch, Prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji oraz Wojciech Liszka, Przewodniczący Rady Biznesu Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji.

Wykład inauguracyjny „Porządek i chaos w XXI wieku: jak zrozumieć świat?” wygłosił prof. Andrew Moravcsik, dyrektor programu Unii Europejskiej na Uniwersytecie Princeton, jedna z najważniejszych postaci na świecie w dziedzinie stosunków międzynarodowych.

Uroczystość zakończył energetyczny i pełen pasji występ zespołu bębniarskiego.

Gaudeamus Igitur!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.