DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / XIII edycja Future Leaders Forum Warsaw 2018

XIII edycja Future Leaders Forum Warsaw 2018

Początek: pt., 23 mar 2018, 09:00
Koniec: pt., 23 mar 2018, 17:00

Odkryj świat konferencji, weź udział w IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum Warsaw 2018 i osiagnij sukces w międzynarodowej branży przemysłu spotkań! Kolejna XIII edycja tego wydarzenia w Polsce, odbędzie się 23 marca 2018 w kampusie Grupy Uczelni Vistula w auli a2. Mogą w nim wziąć udział studenci z całej Polski. Organizatorem konferencji jest Studenkie Koło Naukowe Turystyki Biznesowej 2B Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji, z Grupy Uczelni Vistula. FLF odbędzie się w ramach międzynarodowej konferencji dla specjalistów branży spotkań – Meetings Week Poland.

Program konferencji oparty jest na całodziennych warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów z dziedziny turystyki biznesowej z całego świata. Future Leaders Forum daje studentom unikalną okazję do zawarcia nowych znajomości w branży spotkań. Poszczególne panele konferencji zostały przygotowane tak, aby nie tylko dać studentom ogólną wiedzę na temat przemysłu spotkań ale również przedstawić możliwości rozwoju kariery w tej dziedzinie. Sesje tematyczne mają za zadanie również motywować uczestników, inspirować oraz wyjaśnić cele umiejętnego networkingu, który jest ważnym elementem każdej branży. Podczas specjalnej sesji round-table discussion studenci spotykają z wybranymi ekspertami danego segmentu przemysłu spotkań w mniejszych grupach, dzięki czemu mają unikalną szansę do bezpośredniej rozmowy z profesjonalistami z całego świata i zadania im bardziej szczegółowych pytań.

Dodatkowo w ramach Future Leaders Forum organizowany jest konkurs IMEX Univeristy Challenge sponsorowany przez sieć hoteli Marriott. Konkurs ten umożliwia studentom wykazanie się swoją kreatywnością w planowaniu wydarzeń.

Zapraszamy 23 marca 2018 w godz. 9-17 do kampusu Grupy Uczelni Vistula do auli a2. Wydarzenie jest bezpłatne, ale wymagana jest REJESTRACJA.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.