DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wyzwania HR w Warszawie

Wyzwania HR w Warszawie

26 lutego w Warszawie w Hotelu Sheraton odbędzie się XXVII edycja konferencji Wyzwania HR. Wydarzenie nieustannie przyciąga entuzjastów, praktyków i pasjonatów branży Human Resources. Organizatorem jest portal rekrutacyjny Pracuj.pl.

To inspirujące sesje tematyczne o motywowaniu, prawdomówności i trudnej rekrutacji oraz nowych wyzwaniach i przekraczaniu granic własnych możliwości. To wskazówki co zrobić aby zatrzymać najlepszych i jak być dobrym partnerem w biznesie. A także … motywujące niespodzianki.

Na konferencji pojawi się Miłosz Brzeziński poszukiwacz inspiracji, psycholog, mentor; Paulina Basta autorka popularnego hr-owego bloga; Kalina Pasternak związana z Hewlett-Packard; Anita Wojtaś- Jakubowska z emplo; Andrzej Gondek założyciel Fundacji Wybiegaj Marzenia, zawodowo związany z Glenmark Pharmaceuticals oraz prof. Olaf Żylicz z Politechniki Warszawskiej.

Będzie też akcent międzynarodowy – gość specjalny z Wielkiej Brytanii Cliff Lansley
uczeń prof. Paula Ekmana.

To najważniejsze wydarzenie początku roku – musisz tam być i Ty!

Zapraszamy

Więcej informacji
TUTAJ

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.