UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wystawa „Vistula International Art & Design Competition” na Krakowskim Przedmieściu

Wystawa „Vistula International Art & Design Competition” na Krakowskim Przedmieściu

Początek: pt., 26 sie 2016, 09:15
Koniec: pt., 02 wrz 2016, 15:15

Do 29 sierpnia na Krakowskim Przedmieściu można obejrzeć wystawę laureatów czwartej edycji konkursu “Vistula International Art & Design Competition”. Tematem tegorocznej edycji była Perspektywa w rozumieniu społecznym, historycznym i metafizycznym. Łącznie w konkursie udział wzięło aż 850 prac: fotograficznych, plastycznych oraz architektonicznych, 224 autorów z 22 krajów. Ostatecznie nagrodzono i wyróżniono 49 prac złożonych przez 32 autorów z 12 państw. Zwycięskie prace można obejrzeć udając się na Krakowskie Przedmieście oraz na stronie konkursu www.perspektywa.www.vistula.edu.pl.
Organizatorem wystawy jest Akademia Finansów i Biznesu Vistula.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.