UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wystawa EXPO Astana 2017 ze studenami naszej Uczelni

Wystawa EXPO Astana 2017 ze studenami naszej Uczelni

W poniedziałek 22 maja 2017 r. na Placu Bankowym w Warszawie Ambasada Republiki Kazachstanu we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zorganizowała prezentację Międzynarodowej Wystawy EXPO Astana, która odbędzie się w stolicy Kazachstanu pomiędzy 10 czerwca a 10 września br. Otwarciu prezentacji na Placu bankowym towarzyszyli nasi studenci wraz z Dariuszem Dąbkiem – Dyrektorem Biura Projektów. Wystawę ze strony polskiej otworzyli: Andrzej Stefański – Komisarz Sekcji Polskiej Wystawy oraz Nina Dobrzyńska – Zastępca Prezesa PARP.

Przypominamy, ze studenci naszej Uczelni, jako jedynej w Polsce, odbędą staże zagraniczne jako członkowie personelu polskiego pawilonu. W tej chwili Uczelnia zrekrutowała już 25 osób, ale nadal dysponuje jeszcze kilkoma miejscami.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.