UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wystąpienia publiczne w perspektywie rozmowy kwalifikacyjnej

Wystąpienia publiczne w perspektywie rozmowy kwalifikacyjnej

żabka. laptop, rozmowa wideo
Początek: śr., 23 mar 2022, 14:00
Koniec: śr., 23 mar 2022, 14:40

AKADEMIA ŻABKI zaprasza na webinar „Wystąpienia publiczne w perspektywie rozmowy kwalifikacyjnej”, w trakcie którego dowiecie się na co zwraca uwagę pracodawca, partner biznesowy, Klient przed zatrudnieniem usługodawcy. Jeżeli zastanawiasz się jak zyskać przewagę nad konkurencyjnymi kandydaturami na Twoje stanowisko pracy, to przyjdź koniecznie.

W trakcie warsztatu będziemy poruszać następujące zagadnienia:

➢ Wpływ mowy werbalnej i niewerbalnej podczas rozmowy kwalifikacyjnej

➢ Psychologia podejmowania decyzji emocjonalnie vs racjonalnie

➢ Wywieranie wpływu podczas wystąpienia / rozmowy

➢ Budowanie wartości

Prowadzący: Norbert Grezel

Certyfikowany trener biznesu i Mindfulness. Od ponad pięciu lat wspiera firmy, ich właścicieli i pracowników poprzez sesje coachingowe i programy szkoleniowe korzystając przy tym ze swojego doświadczenia m.in. z branży w marketingu i public relations. Za jeden z programów jaki zaprojektował i przeprowadził otrzymał wyróżnienia od Polish National Sales Awards w kategorii Trener Sprzedaży.

Termin: 23.03.2022, wtorek
Czas trwania: 14:00 – 14:40
Info: webinar w języku polskim

Uczelnia realizuje projekty