UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wystąpienia publiczne w perspektywie rozmowy kwalifikacyjnej

Wystąpienia publiczne w perspektywie rozmowy kwalifikacyjnej

żabka. laptop, rozmowa wideo
Początek: śr., 23 mar 2022, 14:00
Koniec: śr., 23 mar 2022, 14:40

AKADEMIA ŻABKI zaprasza na webinar „Wystąpienia publiczne w perspektywie rozmowy kwalifikacyjnej”, w trakcie którego dowiecie się na co zwraca uwagę pracodawca, partner biznesowy, Klient przed zatrudnieniem usługodawcy. Jeżeli zastanawiasz się jak zyskać przewagę nad konkurencyjnymi kandydaturami na Twoje stanowisko pracy, to przyjdź koniecznie.

W trakcie warsztatu będziemy poruszać następujące zagadnienia:

➢ Wpływ mowy werbalnej i niewerbalnej podczas rozmowy kwalifikacyjnej

➢ Psychologia podejmowania decyzji emocjonalnie vs racjonalnie

➢ Wywieranie wpływu podczas wystąpienia / rozmowy

➢ Budowanie wartości

Prowadzący: Norbert Grezel

Certyfikowany trener biznesu i Mindfulness. Od ponad pięciu lat wspiera firmy, ich właścicieli i pracowników poprzez sesje coachingowe i programy szkoleniowe korzystając przy tym ze swojego doświadczenia m.in. z branży w marketingu i public relations. Za jeden z programów jaki zaprojektował i przeprowadził otrzymał wyróżnienia od Polish National Sales Awards w kategorii Trener Sprzedaży.

Termin: 23.03.2022, wtorek
Czas trwania: 14:00 – 14:40
Info: webinar w języku polskim

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.