UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wyniki ewaluacji 2017-2021

Wyniki ewaluacji 2017-2021

Miło nam poinformować, że zgodnie z decyzją Ministra Edukacji i Nauki z 28 lipca tego roku Akademia Finansów i Biznesu Vistula uzyskała kategorię „A” dla dyscypliny historia oraz nauki o zarządzaniu jakości i kategorię „B+” dla nauk o polityce i administracji.

W trwającym od 2017-2021 roku procesie ewaluacji doceniono działalność naukową prowadzoną w naszej uczelni w ramach tych trzech dyscyplin zarówno w kontekście dorobku publikacyjnego, realizowanych projektów i eksperckich prac zleconych, jak i szerszego wpływu, jaki nasza aktywność badawcza wywiera na otoczenie społeczno-gospodarcze.

To sukces, z którego możemy być dumni, ale także efekt ciężkiej pracy i zaangażowania wszystkich pracowników. Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszej społeczności akademickiej za włożony trud, ogromne zaangażowanie, pomoc, a także wyrozumiałość w tym trudnym procesie ewaluacji.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.