DNI OTWARTE ONLINE -30% RABAT NA STUDIA Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wykładowcy GUV nominowani w prestiżowym plebiscycie Nauczyciel na Medal 2018. Gratulujemy!

Wykładowcy GUV nominowani w prestiżowym plebiscycie Nauczyciel na Medal 2018. Gratulujemy!

kolaż, fotografie, portrety, wykładowcy, vistula, uniwersytet

Nominowani wykładowcy to:

  • dr Krzysztof Celuch z SGTiR– mówca, trener, doradca biznesowy i przedsiębiorca – specjalizuje się w przemyśle spotkań, event marketingu i zarządzaniu wydarzeniami;
  • dr Piotr Dominik z SGTiR – prelegent, konsultant i trener w zakresie turystyki kulinarnej oraz wykorzystania tradycyjnych produktów kulinarnych;
  • dr hab. Adam Mazur z SGTiR – specjalista w zakresie realizacji szkoleniowych projektów turystycznych, edukacji regionalnej, wdrażania zasad zrównoważonego rozwoju;
  • dr hab. Jolanta Zombirt z AFiB – specjalistka w zakresie nowych technik finansowych, zarządzania ryzykiem bankowym w kontekście ewolucji regulacji bankowych i strategii banków w dobie globalizacji rynków finansowych.

Plebiscyt dziennika „Polska The Times” Nauczyciel na Medal 2018 jest już kolejną edycją wielkiej akcji edukacyjnej, organizowanej pod patronatem marszałka województwa mazowieckiego Adama Struzika.

Jej celem jest nagrodzenie najbardziej cenionych i lubianych nauczycieli, wyróżnienie charyzmatycznych i kreatywnych wykładowców, którzy potrafią przekazywać wiedzę z pasją i zaangażowaniem.

-Trzeba doceniać i promować aktywność i kreatywność tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro uczniów i studentów – podkreśla marszałek Adam Struzik.
Głosowanie trwa do 29 listopada:

https://polskatimes.pl/p/kandydaci/nauczyciel-na-medal%2C1001205/

Głosujcie!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.