UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wykład gościnny prof. dr hab. Igora Svetlova

Wykład gościnny prof. dr hab. Igora Svetlova

Początek: śr., 11 mar 2015, 09:00
Koniec: śr., 11 mar 2015, 14:00

Prof. Igor Svetlov, znawca sztuki Europy Środkowej, wygłosi wykład w Akademii Finansów i Biznesu Vistula o poszukiwaniach w sztuce artystów Moskwy w 2. połowie XX i początkach XXI wieku. Spotkania odbędą się 10 i 11 marca 2015 r. Wstęp wolny.

Wykład będzie stanowił obszerną refleksję nad twórczymi poszukiwaniami koncepcji i artystycznych środków wyrazu, syntezy tradycji i nowatorstwa w sztuce artystów Moskwy w drugiej połowie XX i początków XXI wieku.

Profesor Igor Svetlov jest wybitnym specjalistą w dziedzinie sztuki współczesnej Europy Środkowej i Wschodniej, europejskiej sztuki secesji i symbolizmu w kontekście ich historycznego oddziaływania i związków ze współczesnością. Kieruje Wydziałem Historii Sztuki w Moskiewskim Państwowym Instytucie Sztuki.

Wykłady odbędą się w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, przy ul. Stokłosy 3 (Warszawa, Ursynów): 10 marca 2015 w godz. 9.00-12.00 w auli 4 oraz 11 marca 2015 r. w godz. 9.00-14.00 w auli 6. 

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.