UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wygraj konkurs i zgarnij nagrody! Opowiedz nam swoją historię – twoja droga do Vistuli.

Wygraj konkurs i zgarnij nagrody! Opowiedz nam swoją historię – twoja droga do Vistuli.

selfie, kobieta, fotografia, telefon

Za każdym człowiekiem kryje się ekscytująca historia. Niektóre rozwijają się łagodnie, zgodnie z wcześniej nakreślonym planem, inne są pełne zaskakujących zwrotów akcji.

Opowiedz nam swoją historię – twoja droga do Vistuli. Weź udział w konkursie, nagraj krótki film (nie więcej niż 2 minuty) i przedstaw kulisy wyboru studiów.

Najciekawsze historie zostaną nagrodzone. Grand Prix to:

  • dzień na planie filmowym w charakterze asystenta kierownika produkcji przy projekcie filmu reklamowego uczelni;
  • profesjonalna sesja zdjęciowa.

Laureaci będą mogli wystąpić w filmie promującym Vistulę, w którym chcielibyśmy wykorzystać ich historie.

Konkurs zaczyna się 20 grudnia i potrwa do końca stycznia.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w połowie lutego.

Nie zwlekaj! Opowiedz nam swoją historię. Nagranie i podpisane dokumenty wyślij na adres: marketing@vistula.edu.pl

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.