UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wygraj bezpłatną konsultację żywieniową

Wygraj bezpłatną konsultację żywieniową

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, którego organizatorem jest Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji, wchodząca w skład Grupy Uczelni Vistula.

Zastanawiasz się co jeść, żeby chudnąć? Chciałbyś zmienić swoją dietetykę? Nie wiesz jak ustawić swój plan żywieniowy? Zapraszamy do udziału w konkursie, którego główną nagrodą jest bezpłatna konsultacja w Studenckiej Poradni Dietetycznej SGTiR (ul.Stokłosy 3, Warszawa) wraz z 14 dniowym planem żywieniowym. Nasi eksperci doradzą ci co jeść, w jakich ilościach i kiedy. Opowiedzą o skutecznej, zdrowej diecie i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące dietetyki.

Aby móc wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie: dlaczego chciałbyś skorzystać z porad profesjonalnego dietetyka? Konkurs trwa od 3-10 czerwca 2017 r., z kolei ogłoszenie wyników nastąpi 14 czerwca 2017 r. Zwycięzców konkursu powiadomimy drogą mailową.

Konkurs realizowany jest przez Wydział Dietetyki Szkoły Głównej Turystyki i Rekreacji w Warszawie będącą uczestnikiem 21 Pikniku Naukowego na Stadionie Narodowym. Stoisko SGTiR będzie działało pod hasłem „Szanujmy dary ziemi”.

Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Formularz konkursowy TUTAJ

Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ

O zdrowym odżywianiu opowiemy również około godziny 9:45 w TVP2

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.