UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Jak wygląda rynek hotelarsko-turystyczny w Brazylii?

Jak wygląda rynek hotelarsko-turystyczny w Brazylii?

Wiceprezydent brazylijskiego oddziału firmy turystycznej Alatur Viagens & Turismo, Ricardo Ferreira, przeanalizował rynek turystyczny w Brazylii. Opowiedział m.in. czym się on charakteryzuje, jakie można zaobserwować trendy i tendencje. Spotkanie oddbyło się 23 maja 2014 r. 

Spotkanie z Ricardo Ferreirą było dla studentów doskonałą okazją do odkrycia fascynującego, choć nadal nieco egzotycznego brazylijskiego rynku turystycznego. Osoby zainteresowane pracą w branży eventowej poznały nowy kierunek, który mogą brać pod uwagę w swoich profesjonalnych działaniach. Studenci dowiedzieli się więcej na temat systemu edukacji w Brazylii w dziedzinie turystyki, hotelarstwa oraz organizacji i zarządzania wydarzeniami biznesowymi. Poznali również jak rozwinięta jest turystyka w Ameryce Południowej oraz który kraj ma największy potencjał w tym sektorze. Ciekawą częścią wykładu była także prezentacja portfolio firmy Alatur JTB – przodującej na rynku podróży biznesowych w Brazylii.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.