UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Współpraca Vistuli z Centria University of Applied Sciences

Współpraca Vistuli z Centria University of Applied Sciences

sala wykładowa, studenci, laptopy, wykład

Akademia Finansów i Biznesu Vistula nawiązała współpracę z kolejną zagraniczną uczelnią. Zawarła umowę o podwójnym dyplomowaniu tzw. double degree z Centria University of Applied Sciences w Finlandii.

Umowa dotyczy studiów I stopnia:

 • BA in Management, Enterprise Management Specialisation (Vistula) oraz BA in Business Management (Centria University);
 • BA in Computer Engineering (Vistula) oraz BA in Information Technology (Centria University).

Studenci biorący udział w programie będą mogli studiować przez dwa semestry w uczelni partnerskiej i w efekcie uzyskać dyplom licencjacki obu instytucji.

Istnieje możliwość otrzymania finansowania jednego lub dwóch semestrów w uczelni partnerskiej w ramach programu Erasmus +, pod warunkiem spełnienia ogólnouczelnianych kryteriów i złożenia aplikacji w wyznaczonym terminie.

Centria University of Applied Sciences to dynamiczna, międzynarodowa uczelnia, która prowadzi działalność w trzech miastach Kokkola, Ylivieska i Pietarsaari, na zachodnim wybrzeżu Finlandii.

Posiada szeroką ofertę studiów – od zarządzania przedsiębiorstwem po chemię i technologię środowiska, informatykę i pielęgniarstwo. Uczelnia stawia na praktyczny wymiar edukacji. Kształcenie jest prowadzone w języku angielskim.

Studenci pracują nad prawdziwymi przypadkami, odwiedzają firmy i podejmują praktyki. Są prowadzeni przez specjalnego doradcę oraz wyznaczonego wykładowcę.

Finlandia słynie z edukacji na najwyższym poziomie oraz bardzo dobrych warunków życia. Uzyskane w fińskich uczelniach dyplomy są nie tylko uznawane na całym świecie, ale również bardzo cenione.

Rekrutacja trwa do 31 maja.

Koordynatorzy projektu dla studiów BA in Computer Engineering (Vistula) oraz BA in Information Technology (Centria University)

 1. Ze strony Centria University of Applied Sciences:
 • dr Grzegorz Szewczyk – koordynator akademicki, główny wykładowca na kierunku Informatyka;
 • Peter Finell – koordynator administracyjny, manager ds. współpracy międzynarodowej.
 1. Ze strony Akademii Finansów i Biznesu Vistula
 • Edip Senyurek – koordynator akademicki, opiekun zagranicznych studentów na kierunku Informatyka;
 • Jasurbek Babaev – koordynator administracyjny, Dział Współpracy Międzynarodowej.

Koordynatorzy projektu dla BA in Management, Enterprise Management Specialisation (Vistula) oraz BA in Business Management (Centria University)

 1. Ze strony Centria University of Applied Sciences:
 • dr Janne Peltoniemi – koordynator akademicki, dyrektor programu Business Administration;
 • Peter Finell – koordynator administracyjny, manager ds. współpracy międzynarodowej.
 1. Ze strony Akademii Finansów i Biznesu Vistula:
 • dr Justyna Berniak-Woźny – koordynator akademicki, Prorektor ds. Jakości Kształcenia i Internacjonalizacji;
 • Jasurek Babaev – koordynator administracyjny, Dział Współpracy Międzynarodowej.
Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Logistyka Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac MBA Women in Leadership Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.