UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Współpraca Akademii im. A. Gieysztora z Hyperion University w Bukareszcie

Współpraca Akademii im. A. Gieysztora z Hyperion University w Bukareszcie

Akademia im. A. Gieysztora w Pułtusku rozpoczęła w kwietniu w ramach Wydziału Humanistycznego współpracę z profesor Renatą G. Tatomir, dyrektorką Wydziału Nauk Społecznych i Przyrodniczych Hyperion University w Bukareszcie.

W ramach tej współpracy Akademia im. A. Gieysztora włączyła się jako partner do organizacji międzynarodowej konferencji naukowej – The Internatiolnal Conference East-West Dialogue: Quo vadis Inteligence? Wydarzenie odbędzie się 7 lipca 2023 r. w formie hybrydowej – w siedzibie uczelni w Bukareszcie oraz na platformie Google Meet i będzie transmitowane na Facebooku.

Do udziału w konferencji organizatorzy zapraszają specjalistów w takich dziedzinach jak: historia, politologia, geopolityka, psychologia, prawo, stosunki międzynarodowe, środki masowego przekazu i komunikacja.

Mamy nadzieję, że współpraca z Hyperion University zaowocuje w przyszłości kolejnymi wydarzeniami naukowymi, w tym realizacją wspólnych międzynarodowych projektów badaczych. Liczymy także, że w najbliższym czasie zostanie podpisane porozumienie , które umożliwi nauczycielom akademickim odbywanie w uczelni partnerskiej staży w naukowych w ramach programu Socrates.   

Hyperion University to uczelnia z tradycjami, pierwsza prywatna instytucja szkolnictwa wyższego założona w Rumunii w 1990 r. Prowadzi 17 kierunków studiów licencjackich oraz 16 kierunków studiów magisterskich. Cały proces kształcenia w uczelni projektowany jest w oparciu o nowoczesne programy nauczania, nadążające za postępem naukowym i technologicznym, skorelowane z programami międzynarodowymi.

Szczegóły dotyczące konferencji znajdują się w pliku .pdf
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.