UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Współpraca naukowo badawcza

Współpraca naukowo badawcza

Kwestie dotyczące współpracy w obszarze dydaktyki, prac badawczo-naukowych oraz przyszłych projektów, były tematem spotkania przedstawicieli Grupy Uczelni Vistula z dwoma ukraińskimi uniwersytetami: Sumy State University oraz Odeskiego Uniwersytetu Narodowego im. Ilji Miecznikowa. Spotkanie odbyło się 18 listopada br.

Ze strony Grupy Uczelni Vistula w spotkaniu udział wzięli:

• dr hab. Jolanta Żyśko – Rektor SGTiR
  • dr inż. Barbara Karlikowska – Prorektor ds. Kształcenia
  • prof. Juliusz Kotyński – Dziekan Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych (Akademia Finansów i Biznesu Vistula)
  • dr Agnieszka Knap-Stefaniuk – Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie (Akademia Finansów i Biznesu Vistula)
  • dr Olga Charucka – Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych; Koordynator współpracy z partnerami z Ukrainy.

Ze strony Sumy State University w spotkaniu uczestniczyły:

• prof. Olha Prokopenko – Dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania Sumy State University
  • AD dr Pimonenko Tetyana – Prodziekan tego wydziału Ze strony Odeskiego Uniwersytetu Narodowego im. Ilji Miecznikowa w spotkaniu udział wzięła
  • prof. Olena Sadczenko
Uczelnia realizuje projekty