UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / „Współczesne zagrożenia – doświadczenia, opinie, wnioski” – debata.

„Współczesne zagrożenia – doświadczenia, opinie, wnioski” – debata.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula zaprasza do udziału w debacie „Współczesne zagrożenia – doświadczenia, opinie, wnioski”. Wydarzenie z udziałem wybitnych ekspertów ds. bezpieczeństwa, konfliktów międzynarodowych i wojskowości odbędzie się 17 stycznia o godz. 12.30 w auli A2.

Najważniejsze informacje o wydarzeniu
Początek: wt., 17 sty 2023, 12:30

Dobrą tradycją Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest organizowanie debat i paneli dyskusyjnych poruszających najbardziej „gorące” problemy współczesnego świata. Spotkania skłaniają do szerszych rozważań i zgłębiania wiedzy, co pozwala lepiej zrozumieć zjawiska i zdarzenia zachodzące w naszym bliższym i dalszym otoczeniu.

Taki cel przyświeca również debacie „Współczesne zagrożenia – doświadczenia, opinie, wnioski”. W spotkaniu wezmą udział m.in.: gen. broni w stanie spoczynku Józef Flis, były zastępca szefa Sztabu Generalnego Wojska Polskiego i były komendant Akademii Obrony Narodowej, gen. bryg. rezerwy Jarosław Stróżyk, były zastępca dyrektora Zarządu Wywiadu Międzynarodowego Sztabu Wojskowego NATO i były attaché obrony w USA oraz płk. rezerwy Piotr Łukasiewicz, były attaché wojskowy, a później ambasador w Afganistanie. Dyskusję będzie moderować gen. bryg. w stanie spoczynku Marek Dukaczewski, były zastępca szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego przy kancelarii Prezydenta RP, były szef Wojskowych Służb Informacyjnych, wykładowca Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Skład panelu pozwoli spojrzeć na współczesne zagrożenia z punktu widzenia polskich interesów politycznych i wojskowych oraz z perspektywy NATO. Dyskusja ma zainspirować uczestników do poszerzania wiedzy nt. współczesnych zagrożeń i jednocześnie pokazać, że Uczelnia Vistula wychodzi naprzeciw współczesnym wyzwaniom i oczekiwaniom edukacyjnym. 

Debata jest otwarta, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

17 stycznia 2023 r. o godz. 12.30, aula A2.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.