UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Woodstock 2015 – miłość, przyjaźń i rock&roll

Woodstock 2015 – miłość, przyjaźń i rock&roll

Kurz, gwar, świetna muzyka i jeszcze lepsza zabawa!
21.Przystanek Woodstock to już historia, której Akademia Finansów i Biznesu Vistula stała się częścią. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tegorocznej edycji festiwalu!

Mówi się o nim „Najpiękniejszy Festiwal Świata”, impreza ta jest bowiem formą podziękowania wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która rokrocznie w styczniu przeprowadza zbiórki na rzecz zakupu sprzętu na oddziały medyczne szpitali i prowadzenie ogólnopolskich programów medycznych.

Tegoroczna edycja imprezy obfitowała w wydarzenia. Gwiazdami „przystanku” był m.in. Shaggy oraz grupa Within Temptation. Na festiwalowej scenie zaśpiewało także kilkadziesiąt zespołów z Polski.

Organizowany w Kostrzynie nad Odrą festiwal to jednak nie tylko święto muzyki. Istotnym elementem całego wydarzenia jest także Akademia Sztuk Przepięknych w której woodstokowicze spotykają się z inspirującymi ludźmi: dziennikarzami, sportowcami, czy aktorami. Podczas kilkudniowego wydarzenia odbywają się także warsztaty, spektakle teatralne, kursy nauki pierwszej pomocy. Na festiwalu odwiedzić można także „strefy specjalne”, gdzie w specjalnych namiotach organizowane są niezależne wydarzenia i prezentowane inspirujące informacje.

W tym roku uczestnicy imprezy, którzy jeszcze nie zdecydowali się na wybór studiów mogli odwiedzić namiot Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Nasi studenci w kolorowych koszulkach „Hello Future” z wielką chęcią opowiadali zainteresowanym o tym jak ważny jest wybór odpowiedniego kierunku studiów… i świetna atmosfera panująca na uczelni. Jesteśmy przekonani, że w nowym roku akademickim próg uczelni przekroczą tegoroczni festiwalowicze!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ekonomia Filologia angielska Zarządzanie Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Grafika Zarządzanie MBA Women in Leadership Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodologia i metody badawcze w naukach społecznych Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Ekonomia Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Rzeczoznawstwo pojazdów, maszyn i urządzeń Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Cyberbezpieczeństwo dla informatyków Zarządzanie cyberbezpieczeństwem i niezawodnością w biznesie i w administracji Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Ekonomia online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe online Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Stosunki międzynarodowe online Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +41

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.