UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Wkręć się! Zapraszamy na prezentację Kół Naukowych GUV

Wkręć się! Zapraszamy na prezentację Kół Naukowych GUV

Początek: śr., 17 paź 2018, 10:00

W GUV działa ok. 20 kół naukowych i klubów.  Możesz do nich dołączyć lub stworzyć nowe. Połączysz przyjemne z pożytecznym. Możesz rozwijać i pasje i kompetencje. Dodatkowa aktywność na uczelni daje satysfakcję, wzbogaca CV i wartość studenta na rynku pracy.

Dziś bowiem nie wystarczą same studia. Trzeba się wyróżnić, a to gwarantuje zaangażowanie w działalność koła naukowego. Poszerzysz horyzonty, pogłębisz wiedzę i zastosujesz ją w praktyce, zdobędziesz doświadczenie. Angażując się w projekty kół naukowych nawiążesz cenne kontakty, poznasz ludzi i świat.

Uczestniczenie w pracach kół naukowych, to w oczach pracodawców bardzo duży atut.  Wiedzą, że takie zaangażowanie doskonale rozwija samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu i stresu.

Dla pasjonatów sportu mamy Akademicki Związek Sportowy.  Miłośnicy muzyki mogą znaleźć swoje miejsce w chórze.

Zapraszamy 17 października 2018, od 10:00 do 14:00 na parterze.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Konsultant Językowy w Biznesie Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +43

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.