UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Witamy Nowy Rok Akademicki

Witamy Nowy Rok Akademicki

6 października 2015 r. w Grupie Uczelni Vistula w Warszawie odbędzie się uroczysta inauguracja Roku Akademickiego. Po oficjalnych przemówieniach oraz wręczeniu wyróżnień dla studentów i absolwentów wspólnie z prof. Andrew Moravcsikiem z Uniwersytetu Princeton spróbujemy znaleźć odpowiedź na pytanie, „jak zrozumieć świat”?

Już po raz 23 Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji witają Nowy Rok Akademicki. W programie uroczystości przewidziane są wystąpienia Władz Uczelni oraz zaproszonych gości, m. in. dr Sary Hannam, dyrektora ds. współpracy międzynarodowej z Oxford Brookes University.

Studenci, którzy rozpoczynają naukę w Grupie Uczelni Vistula złożą uroczyste ślubowanie, a osoby, które uzyskały najwyższą średnią ocen na studiach lub mogą pochwalić się aktywnością artystyczną czy sportową, otrzymają wyróżnienia.

Wykład inauguracyjny „Porządek i chaos w XXI wieku: jak zrozumieć świat?” wygłosi prof. Andrew Moravcsik, dyrektor programu Unii Europejskiej na Uniwersytecie Princeton, jedna z najważniejszych postaci na świecie w dziedzinie stosunków międzynarodowych.

Na zakończenie uroczystości przewidziana jest artystyczna niespodzianka.

Inauguracja Roku Akademickiego odbędzie się 6 października br. o godz. 18.00, w auli 4, w siedzibie
Grupy Uczelni Vistula, przy ulicy Stokłosy 3 w Warszawie.

Program uroczystości

Oficjalne powitanie gości i przemówienia

Wykład inauguracyjny „Porządek i chaos w XXI wieku: jak zrozumieć świat?” – prof. Andrew Moravcsik,

Princeton University

Akt immatrykulacji

Uroczyste wręczenie wyróżnień dla studentów i absolwentów

Artystyczna niespodzianka

R.S.V.P.
Prosimy o potwierdzenie udziału w Inauguracji Roku Akademickiego na adres e-mail: m.slubowska@vistula.edu.pl

Andrew Moravcsik

Profesor i dyrektor programu Unii Europejskiej na Uniwersytecie Princeton. Jedna z najważniejszych postaci na świecie w dziedzinie stosunków międzynarodowych i europeistyki. Autor ponad 125 publikacji z tych dziedzin. Regularnie komentuje m.in. w Foreign Affairs, Newsweek International, Financial Times, New York Times. Współpracownik Brookings Institution a obecnie stypendysta Transatlantic Academy w Waszyngtonie. Poza zainteresowaniami naukowymi jest też znanym recenzentem i komentatorem muzyki klasycznej i opery.

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.