UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ Skorzystaj teraz

Strona główna / News / Weź udział w projekcie ICE LAB Lisbon 2019, 05-11 maja 2019

Weź udział w projekcie ICE LAB Lisbon 2019, 05-11 maja 2019

Początek: niedz., 05 maj 2019, 10:00
Koniec: niedz., 19 maj 2019, 17:00

Kogo poszukujemy? 

10 otwartych, kreatywnych i żądnych przygód studentów studiów licencjackich lub magisterskich studiujących na kierunkach: Turystyka i Rekreacja, Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość oraz Ekonomia.

Aplikuj teraz! 

Wyślij e-mail wraz ze swoim CV oraz listem motywacyjnym na adres: erasmus@vistula.edu.pl 

Opis programu

Podczas projektu, w międzynarodowych zespołach, będziesz pracować nad znalezieniem innowacyjnych rozwiązań i kreatywnych pomysłów. Będziesz badał branżę turystyczną w Polsce i spróbujesz znaleźć rozwiązania powstałych problemów. Pod koniec ICE LAB opracujesz szczegółowy raport prezentujący swoje rozwiązania i pomysły.

Czas i miejsce

Projekt będzie realizowany w dniach 5- 11 maja w Lizbonie w Portugalii. Sobota jest dniem wolnym. Powrót następuje w sobotę albo w niedzielę.

Uczestnicy

  • 70 studentów z 7 różnych krajów: Austria, Belgia, Finlandia, Niemcy Polska, Portugalia, Holandia
  • Grupa Uczelni Vistula może wysłać 10 studentów do Lizbony

Dlaczego warto?

  • Nauczysz się działać w międzynarodowym środowisku
  • Rozwiniesz nowe umiejętności
  • Nawiążesz nowe kontakty i przyjaźnie
  • Nauczysz się kreatywności i nieszablonowego myślenia
  • Poznawasz inne kultury
  • Uzyskasz 2 punkty ECTS

Zakwaterowanie

Zatrzymamy się w hostelu w Lizbonie

Koszty, jakie musisz ponieść

  • Zakwaterowanie (nocleg i śniadanie), transport do i z lotniska w Lizbonie i koszty administracyjne wynoszą około 150 euro
  • Lot powrotny (im szybciej zarezerwowane, tym tańsze)

Aplikuj teraz!

Wyślij e-mail na adres erasmus@vistula.edu.pl wraz ze swoim CV i listem motywacyjnym po angielsku.

Pierwszy termin mija 20 grudnia !!

Udostępnij ten post
Uczelnia realizuje projekty
współfinansowane ze środków Unii Europejskiej
Fundusze Europejskie Rzeczpospolita Polska Unia Europejska
Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Analityka biznesu i bezpieczeństwa Analityka biznesu i bezpieczeństwa online Psychologia w biznesie Psychologia w biznesie online Studia azjatyckie: Japonia, Korea, Wietnam Logistyka Logistyka online Ekonomia Filologia angielska online Filologia angielska Zarządzanie Informatyka online Informatyka Architektura Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Full-Stack Data Science Grafika Zarządzanie Ekonomia online Executive MBA Dekarbonizacja i Zrównoważony Biznes MBA – Dyplomacja Akademia Wiedzy Praktycznej – Akademia Kadr i Płac Metodyka nauczania języków obcych Bezpieczeństwo w zarządzaniu firm i instytucji Tłumaczenia specjalistyczne, język angielski Tester oprogramowania Administrowanie funduszami europejskimi Ekonomia Menedżer transportu drogowego Komunikacja techniczna Metodyka nauczania języka polskiego jako obcego i jako drugiego Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Zarządzanie – Seminarium Doktorskie Dziennikarstwo i komunikacja społeczna Audyt i kontrola wewnętrzna w administracji i gospodarce Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA online Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA Filologia hiszpańska Filologia hiszpańska Grafika Stosunki międzynarodowe Informatyka Zarządzanie online Zarządzanie online Stosunki międzynarodowe Zarządzanie Polsko-brytyjski program studiów z podwójnym dyplomem AFiB Vistula i London South Bank University Filologia angielska +45

Ta strona internetowa wykorzystuje ciasteczka (cookies), by polepszyć Twój komfort korzystania z naszej strony. Aby nadal móc korzystać z tej strony, musisz wyrazić zgodę na nasze wykorzystanie tych plików. Sprawdź szczegóły.